گرچه بستر اینترنت بسیاری از کارها را آسان کرده است ، اما داد و ستد از راه دور و خرید یک کالا تعهد هایی را می طلبد که خریدار با دیدن آنها ، از عدم بروز هرگونه رخداد ناگوار اطمینان حاصل کند.

لذا خانواده مداریتم در پی این مهم است که با ارائه تعهدات محکم، دلگرمی لازم را به شما عزیزان بدهد تا با خیال  راحت لذت یک خرید اینترنتی را بچشید

1. ضمانت صحت تصاویر:

      با حصول اطمینان از مداریتم خرید کنید. زیرا هرچیزی که در تصاویر مشاهده می کنید، عکس اصلی کالاها می باشد به طوری که تصاویر بدون هیچگونه ادیت از جمله حذف و اضافه کردن جزئیات محصولات، تغییر رنگ محصولات و ... بارگذاری شده اند.

  خانواده مداریتم خود را ملزم میداند که در صورت وجود هر گونه مغایرت کالا و تصویر ، بی چون و چرا و بدون قید شرط ، جنس فروخته شده را با تقبل تمامی هزینه های حمل و نقل تعویض کند. در صورتی که  رغبتی به تعویض محصول نداشته باشید تمامی هزینه پرداخته شده توسط شما عزیزان عودت و جنس فروخته شده پس گرفته خواهد شد.

به این منظور از شما دوستان خواهشمندیم قبل از تن کردن محصول و یا جدا کردن اتیکیت محصولات در صورت دیدن هرگونه مغایرت ، طی 5 روز کاری، مراتب را به ما گزارش دهید. این 5 روز به جهت در نظر گرفتن مشغله شما عزیزان  لحاظ شده است.

2. 15 روز ضمانت بازگشت کالا:

    اگر نگران این موضوع هستید که "در صورت وجود زدگی یا صدمه در کالا تکلیف چه خواهد بود" ، بهترین گزینه پیش روی شماست، تنها کافیست موارد زیر را مد نظر داشته              باشید.

     1. هنگام تحویل بسته از مامور پست، بسته را به خوبی بررسی کنید. در صورت وجود هرگونه پارگی و صدمه جدی در بسته بندی محصول از تحویل آن جدا خودداری نمایید و             مراتب را با ما در میان بگذارید.

      2. پس از تحویل گرفتن کالا ، ابتدا کالا را بررسی نمایید. در صورت وجود هرگونه مغایرت جنس کالا و یا وجود صدمه و زدگی در جنس، مراتب را به ما گزارش دهید.

      در نظر داشته باشید که مهلت شما برای این کار 15 روز می باشد، حتما به این نکته توجه داشته باشید که جنس پوشیده نشده و اتیکیت کالا بر روی آن باشد. در غیر این             صورت کالا استفاده شده در نظر گرفته خواهد شد و وجود هرگونه صدمه بر عهده شما می باشد.

3. پرداخت در محل:

    شرایط پرداخت در محل برای کالاهای خارجی به صورت یک سوم مبلغ پرداخت آنلاین و سپس ما بقی هنگام تحویل کالا می باشد

    برای کالا های داخلی پرداخت در محل 100% می باشد.

4. تضمین اصالت محصول:

    در صورتی که اصالت (برند) محصول تایید نشود، کالا بی چون و چرا پس گرفته خواهد شد. این مورد شامل هیچگونه محدودیت زمانی و مهلتی نمیباشد.